MÖBLER / Bord / Soffbord 15978343
nr 1597 8343
Soffbord
1950-tal. Rotfanér. Diameter: 79 cm, höjd: 54 cm
Kondition: slitage, mindre blekt
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 12 februari 2024
kl 19:07:42
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)